3 KROKY KU KARIÉRE

Martina Kazičková, Peter Kazička, Jozef Ďurian

3 Kroky ku kariére je praktická publikácia, ktorá vám poskytne všetky potrebné tipy a rady na naštartovanie úspešnej kariéry. Autormi knihy sú profesionáli s dlhoročnou praxou v kariérnom poradenstve.

Väzba: brožovaná väzba
Rozmer: 166x238 mm
Jazyk: slovenský
Počet strán: 235 strán
Rok vydania: 2012
Vydavatel: MK Training s.r.o.

O KNIHE

3KKK naštartuje váš úspech. Ponúka vám pomocnú ruku k spokojnému pracovnému aj osobnému životu prostredníctvom série sebakoučingových cvičení.

3KKK je aktívne čítanie, na konci ktorého máte v rukách konkrétne výstupy. Neponúka lacné tipy a triky. Ponúka riešenie v troch krokoch:

  • 1. Sebareflexia - Spoznajte samého seba. Aký som a čo viem?
  • 2. Sebaorientácia - Čo chcem? Čo ma motivuje? Aké mám ciele?
  • 3. Self-marketing - Pozrite sa na výber zamestnanca očami druhej strany. Naučte sa prezentovať sa spôsobom, ktorý zaujme a presvedčí.

DETAILNÉ INFORMÁCIE

Odchádzam z ďalšieho výberového pohovoru. Mám zmiešané pocity, na väčšinu otázok som odpovedal už nespočetne vela krát. Aj tak neviem, či som dostatočne zaujal. Bol som presvedčivý? Zaujal som? Prácu potrebujem. Len neviem, či by ma bavilo práve ponúkané zamestnanie. Ktosi mi povedal, že ten nepríjemný pocit, ktorý mávam po výberových pohovoroch sa volá frustrácia. Myslím si, že takto to ďalej nejde. Niečo sa musí zmeniť.

Pripraveným šťastie praje.Z každého výberového konania sa dá odchádzať s dobrým pocitom veľkého alebo menšieho víťazstva. Stačí byť pripravený. Neznamená to iba pripraviť si dobrý životopis a premyslieť si odpovede na najčastejšie kladené otázky na výberových pohovoroch.

Byť pripravený podľa MK Training znamená poznať seba (aký som a čo viem). Znamená to poznať aj vlastné ambície a ciele (čo chcem). A nakoniec byť pripravený znamená prezentovať sa spôsobom, ktorý zaujme a presvedčí. 3 kroky ku kariére je kniha, ktorá Vás pripraví.

O AUTOROCH

Martina Kazičková
Martina Kazičková

Má za sebou štrnásť rokov skúseností s vedením tréningových skupín a s koučingom. Špecializuje sa na oblasť kariérneho poradenstva, motivácie a komunikácie a problematiku starostlivosti o klientov. Je členkou Inštitútu psychoterapie a socioterapie a spoluautorkou prvej odbornej publikácie SOCIOTERAPIA na Slovensku a v Čechách. Je hodnotiteľkou pravidelných výberových konaní formou Assessment Centre.

Peter Kazička
Peter Kazička

Má bohaté praktické skúseností z rôznych oblastí ako aj rôznych kultúr. Špecializuje sa na tréningy rozvoja v oblasti predajných zručností a motivácie, venuje sa kariérnemu koučingu, ale aj personálnemu rozvoju. Je členom Inštitútu psychoterapie a socioterapie, v ktorom sa podieľa na vydávaní časopisu SOCIOTERAPIA na Slovensku v Čechách. Je hodnotiteľom pravidelných výberových konaní formou Assessment Centre.

Jozef Ďurian
Jozef Ďurian

Viac ako pätnásť rokov sa zaoberá manažmentom ľudských zdrojov. Spolupracoval na desiatkach poradenských projektov pre organizácie zo súkromného aj z verejného sektora. Participoval na realizácii projektov Phare, Kega, Vega, Mantra, Leonardo. Je autorom a spoluautorom viacerých knižných publikácií a odborných príspevkov. Ako hodnotiteľ sa zúčastňuje výberových konaní pre viacerých zamestnávateľov.

REFERENCIE

"Vrelo ju odporúčam všetkým tým, ktorí sa rozhodli pozrieť na seba a nie na iných kritickými očami a nájsť dostatok odvahy na nový rozvoj ich kariéry."

Prof. Ing. Milota Vetráková
prorektorka UMB Banská Bystrica

"Toľko užitočných cvičení a rád pokope – som jednoducho nadšená! Prvá, ktorej dám knihu priamo do rúk bude moja dcéra, ktorá je vysokoškoláčkou."

Mgr. Ingrid Gábrišová Hovorková
MPH, Bratislava

"3 Kroky Ku Kariére prebúdza k uvedomovaniu si svojich kvalít ,toho čo chcete, k aktivite a najma k prevzatiu profesionálneho života do vlastných rúk."

Ing. Dana Hudáková
HR riaditeľka, De Miclén Levice

"Skvelá kniha, návod na použitie seba samého v lepšej a dokonalejšej verzii, zamyslenie sa nad sebou samým, svojim smerovaním a naplnením svojich snov a túžob."

MUDr. Iveta Hasová
riaditeľka Mediskin s.r.o.

"Skvelá kniha pre každého, kto chce vykročiť z tieňa limitov vlastných predstáv a obmedzení. Zaujímavo a pútavo napísaný sprievodca sebaspoznaním."

Ing. Petr Milan
HR riaditeľ, Leaf Levice

"Po prečítaní tejto knihy vo mne rezonovala myšlienka, že človek sa nemusí narodiť ako úspešný. Dá sa to naučiť. Táto kniha je návodom na to, ako byť úspešný pri budovaní kariéry."

Juraj Porubský
šéfredaktor Forbes Slovensko

"Konečne som sa stretol s materiálom, ktorý zodpovedá dnešnej realite, s ktorou si musí poradiť každý, kto si hladá nové zamestnanie."

Ing. Igor Stano,
riaditeľ vývojového centra Alcatel-Lucent Slovakia a.s.

"Túto knihu by mal čítať každý, kto to myslí so sebou aspoň trošku vážne. Predstavuje ucelený materiál, ktorého hodnota sa skrýva v profesionálnej stručnosti a praktických cvičeniach."

Ing. Branislav Imre,
manažér Kia Motors Slovakia s.r.o.

"Po prečítaní mi ako prvé napadlo, prečo nemám dvadsať rokov, aby som na vlastnej koži mohol vyskúšať opísané metodiky a odhaliť kus samého seba."

Ing. Ján Šebeň,
generálny riaditeľ, IMET a.s.

ODPORÚČAME

DYNAMIZUJ KARIÉRU

DYNAMIZUJ KARIÉRU

Jednodňový seminár o tom, ako sa uchádzať o prácu, ktorá Vás baví a získať ju.

DYNAMIZUJ KARIÉRU

KARIÉROVÝ KOUČING

8 hodinový individuálny, telefonický a face to face koučing zameraný na plánovanie a riadenie kariéry.

DYNAMIZUJ KARIÉRU

NAŠA ADRESA

MK Training s.r.o.
Karpatská 6, 811 05 Bratislava
0904 690 808
info@mktraining.sk

Zakúpili ste si knihu na inom mieste ako u nás na stránke?
Zadajte svoj email a my Vám pošleme Vaše darčeky.