Mgr. Ingrid Gábrišová Hovorková

Marek Melichercik
Mgr. Ingrid Gábrišová Hovorková MPH, Bratislava

„Stanete sa novým človekom a okolie sa bude čudovať. Potajomky závidieť. Je možné, že nebude chápať ako je to možné.“
Toľko užitočných cvičení a rád pokope – som jednoducho nadšená! Čo by som za takúto knihu voľakedy dala. Spomínam ako som sa cítila na prvých pohovoroch po materskej dovolenke v 90 rokoch bez akýchkoľvek skúseností. Každá otázka bola pre mňa čosi nové a neočakávané. Mne sa vždy nahrnula krv do tváre a mala som čo robiť so sebou, nehovoriac o obsahu pohovorov. Boli to kruté časy. Našla som si svoj spôsob ako na to. Na pohovory som začala chodiť zo zvedavosti s cieľom rozšíriť si poznatky o druhej strane. Mala som nového koníčka. Pomohlo, ale chcelo to veľa času, odvahu a často aj riadnu mieru riskovania.
Oproti mojej stratégii publikácia 3 kroky ku kariére /3KKK ponúka systematickú sebareflexiu a zároveň návody a cvičenia ako zvíťaziť a presadiť sa na trhu.
Stretla som sa s brožúrami rôznych autorov ako sa stať silnejšou osobnosťou, ako rýchlo zarobiť, atď. 3KKK je ucelená, systematická s praktickým pohľadom na riešenie situácií. Práve spomínaný prístup ma osobne nadchol, lebo je aj mojím životným krédom.
I napriek mnohým rokom praxe vo vzdelávaní dospelých na Slovensku aj v zahraničí mi knižka má stále čo povedať. Tešila som sa na cvičenia, ktoré mi odkrývali obzory o sebe samej. Zaujímalo ma, čo ešte po toľkých rokoch zistím. A zistila.
Sebaúcta, zmena postojov, riadenie zvykov, rovina hodnôt, osobné a pracovné ciele – horúce témy navždy. Po prečítaní návodov v knihe budete situácie z bežného aj pracovného života vnímať v iných dimenziách. Vytvoríte si štruktúry a podľa nich bude váš život zrazu zmysluplnejší, prehľadnejší a samozrejme úspešnejší a zaujímavejší. Nájdete nové témy na rozhovory so svojimi priateľmi a okolím.
Získate väčšiu šancu na trhu. Pohovory sa stanú pre vás výzvami ľahšie zdolateľnými. Stanete sa silnejšou konkurenciou. S posilnenou vytrvalosťou získate viac energie a budete ju čerpať zo svojich vlastných úspechov.
Vzácnou a nesmierne praktickou časťou celej publikácie sú príklady a vzory životopisov, motivačných listov, ktoré sú nevyhnutnou formálnou prezentáciou pri uchádzaní sa o novú pozíciu. V ponuke sú invektívne nápady ako zaujať na trhu práce.
Vrelo odporúčam publikáciu 3KKK každému aktívnemu občanovi, mladému aj staršiemu. Prvá, ktorej dám knihu priamo do rúk bude moja dcéra, ktorá je vysokoškoláčkou. Želám všetkým čitateľom nové zážitky!

Zakúpili ste si knihu na inom mieste ako u nás na stránke?
Zadajte svoj email a my Vám pošleme Vaše darčeky.